Máte firmu, obchodní řetězec, jste marketér a hledáte praktický propagační předmět? Nebo sháníte dárek pro obchodní partnery, zaměstnance nebo ponožky pro všechny členy vašeho sportovního klubu? Tady jste správně. Zakázková výroba ponožek u české firmy IVEX Company (český výrobce ponožek). Zvolte si model, barvy, materiál nebo styl úpletu a zbytek nechejte na nás.

Ilustrační obrázek na téma zakázková výroba ponožek

Proč ponožky na zakázku

Originální ponožky vyrobené na zakázku se mohou stát skvělým dárkem pro zaměstnance i obchodní partnery. Ponožky potěší, pobaví a navíc je každý využije. Jedná se o originální způsob prezentace, propagace a cestu, jak zvýšit povědomí o vaší firmě nebo značce.

Ponožky na zakázku (zakázkovou výrobu ponožek) si může objednat každý. Mezi zákazníky nejčastěji patří nejrůznější zájmové spolky (hasiči, skauti…), sportovní kluby (fotbalisté, cyklisté…) nebo firmy které se chtějí chytře propagovat. Dále pak ponožky na zakázku objednávají reklamní agentury, které hledají nové cesty prezentace pro své klienty, nebo obchodníci a marketéři.

Ponožky na přání od českého výrobce

V obci Blučina, kousek od Brna, se ponožky vyrábí již od roku 1992. Aktuálně je vyrábíme my, manželé Lucie a Robert, rodiče čtyř dětí (3 kluci + firma). Co děláme nás baví a věřím že zákazníci to poznají. Jdeme s dobou, sledujeme trendy i na poli technologií a procesů výroby. Máme chuť posouvat se dál. V současné době vyrábíme ponožky nespočtu druhů a materiálů, a to jak pro koncové zákazníky (fuskyzlasky.cz), tak i ponožky na zakázku pro nejrůznější subjekty. Objednat si můžete ponožky s vlastním designem, logem, v barvách dle vlastního výběru, preferovaného úpletu, atp.

Jak bylo naznačeno výše, vlastní řadu produktů (pro koncové zákazníky) prodáváme pod značkou Fusky z lásky (fuskyzlasky.cz). Tyto ponožky jsou určeny široké veřejnosti. Jde o ucelený sortiment rozdělen dle pohlaví, užití, materiálů, barev a podobně. Na kterékoliv z těchto ponožek můžeme vyplést vaše logo, udělat je ve firemních barvách nebo volitelně navzorovat. Neváhejte nás oslovit s poptávkou.

Těšíme se na vás, Lucie & Robert.