_ IVEX COMPANY

NABÍZÍME

Výběr je natolik široký, že ho nechceme publikovat v celém znění. Ale pro představu uvádíme několik nejčastěji poptávaných možností. Vyrobíme ponožky dle vašeho zadání. Na výběr máte z několika délek a velikostí, celé řady materiálů a pochopitelně neomezených možností designu. Designová podoba je zcela na vás, ale s návrhem jsme vám k dispozici. Grafický návrh a vizualizace může být součástí zakázky. K ponožkám můžeme dodat i váš vlastní přebal nebo balení. Ponožky vyrábíme již od desítek párů jedné velikosti.

Objednávka je rozdělena do několika kroků. Výběr délky a velikosti ponožky, výběr grafické podoby, barev, popřípadě umístění vašeho loga, výběr přebalu nebo obalového materiálu a způsob dopravy. Hotovo. Pro konkrétní poptávku nás neváhejte kontaktovat.

DÉLKA

Slip-on

Do balerín, mokasín ...

DÉLKA

Kotníkové

Do sportovní obuvy ...

DÉLKA

Standardní

Široké užití ...

DÉLKA

Prodloužená

Do zimní obuvi ...

DÉLKA

... atd.

 

SLOŽENÍ

Bavlna

Prodyšné, odolné ...

SLOŽENÍ

Vlna

Hřejivé, přírodní ...

SLOŽENÍ

Moira

Funkční, lehké ...

SLOŽENÍ

Ag+

Antibakteriální ...

SLOŽENÍ

... atd.

 

BALENÍ

Spáskování

Levné, funkční ...

BALENÍ

Etiketa

Praktické, designové ...

BALENÍ

Krabička

Ideální prezentace ...

BALENÍ

Tubus

Novinka ...

BALENÍ

... atd.

 

_ UŽITÍ

Proč ponožky


Na první pohled naprosto obyčejný produkt každodenního života. Nicméně, zajímavá cesta, jak budovat povědomí o značce. Způsob prezentace, který je originální. A může jít i o dárek pro vaše obchodní partnery a zaměstnance, který pobaví, bude praktický a mnohonásobně zúročí pořizovací hodnotu.

netradiční cesta propagace
originální způsob prezentace
nevšední firemní dárek

_ PRO KOHO

Kdo je náš zákazník


Běžný uživatel / spotřebitel, zájmové spolky (hasiči, myslivci, skauti ...), sportovní kluby (fotbalové, cyklistické, házenkářské ...), atp. Ponožky na zakázku poptávají nejčastěji subjekty, jež chtějí zajímavým způsobem propagovat značku. Další kategorií mohou být reklamní agentury, které hledají nové cesty prezentace pro své klienty. V neposlední řadě jsou to obchodníci a marketéři, kteří hledají rychloobrátkové zboží se zajímavou marží.

firma, značka, nebo obchodní řetězec
reklamní agentura
obchodníci a marketéři

 

Win / Win

Ať se na to podíváte z jakéhokoliv úhlu, ponožky jsou prostě zajímavý produkt, mocný marketingový nástroj a sortiment který tady bude v mírných obměnách ještě desítky let.
Využijte toho i vy?