Hledáte-li ponožky české výroby, podívejte se na tu naši, česká rodinná firma (český výrobce ponožek) IVEX COMPANY s.r.o. Ponožky vyrábíme v malé pletárně v Blučině u Brna a děláme je tu s láskou (proto taky máme e-shop s názvem Fusky z lásky). O chod firmy se staráme dva, moje žena Lucie a já, Robert. Máme tři děti a s nadsázkou říkáme že firma je naše čtvrté.

Ilustrační obrázek na téma Český výrobce ponožek

Ponožky česká výroba

Nedává vám titulek odstavce smysl? A co třeba ponožky česká výroba nebo české ponožky výrobce. To jsou slovní spojení, kterými někteří z vás hledají nás, českého výrobce ponožek. Proč je slovosled tak divně, to vážně nevíme. Každopádně tyto slovní spojení zde uvádíme, abyste nás našli. Ještě se hledá ponožky český výrobce, ale to už trošku dává smysl. Pokud jste něco z výše uvedených slovních spojení hledali, tak jste našli. Jsme český výrobce ponožek a nabízíme vám své služby (ponožky na zakázku), znalosti a technologie.

Ponožky nabízíme v různých variantách výšek (od slip-on po nadkolenky), přes nejrůznější materiály (bavlna, elastan, merino, bambusové vlákno…) až po různé technologie výroby (počet zaplétaných vláken).

Typy nabízených ponožek

Jen v krátkosti, pro představu co můžeme nabídnout, například sportovní ponožky (podkolenky, nadkolenky, štulpny …), funkční ponožky (některé fungují v létě, jiné v zimě), ponožky na spaní, svatební ponožky, norky (teplé ponožky s norským vzorem), klasické bavlněné ponožky (a to jak delší, tak kotníkové), pracovní ponožky nebo bavlněné ponožky s volným lemem, které se přizpůsobí každé noze.

Nejvíce modelů najdete v kategorii volnočasových ponožek. Zde můžete vybírat od veselých, přes jednobarevné až po proužky nebo puntíky. Co se vzorování týká, fantazii se meze nekladou, ale nějaké limity samozřejmě jsou. Nabízíme i pletené hřejivé fitness návleky, ve kterých je v poslední době trendem cvičit jógu nebo jezdit na kolečkových bruslích. V chladnějším počasí je využijete při sportu, v teplejších dnech pak před tréninkem a po něm.

Ponožky od českého výrobce

Nechceme hanit výrobky jiných států, ale hodinky doporučujeme ze Švýcarska, auto z Japonska a ponožky od nás z Česka, ideálně z Blučiny. U nás v IVEXu není cíl kvantita, ale něco nač můžeme být hrdí. Co děláme nás baví a věříme že to na produktech poznáte po nějaké době nošení.

Ponožky české výroby

V IVEXu ponožky vyrábíme již od roku 1992 a výroba ponožek tu tedy má svou tradici. Ponožky na zakázku poptávají nejčastěji firmy (značky), obchodní řetězce, reklamní agentury, obchodníci, marketéři, specialisti na reklamu a propagaci, zájmové spolky (hasiči, myslivci, skauti …), sportovní kluby (fotbalové, cyklistické, házenkářské …), atp. Nejčastěji hledají českého výrobce ponožek subjekty, jež chtějí zajímavým způsobem propagovat značku.

Tak teď víte kde si můžete objednat ponožky s vlastním designem či logem, v barvách podle vlastního výběru a kde vám doporučí nejlepší produkt pro vaše specifické požadavky. Zakázková výroba ponožek je možná už od desítek párů jedné velikosti, s možností vlastního přebalu. Ponožky můžete mít spáskované, s vlastní etiketou, krabičkou nebo třeba v tubusu. Neváhejte nás poptat.

Těšíme se na vás, Lucie & Robert.